Autobusy Eurolines nově míří k luxusním lodím do Janova a Savony | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

Autobusy Eurolines nově míří k luxusním lodím do Janova a Savony

Romantické plavby luxusními loděmi jsou zážitkem na celý život. Dopřejte si ho taky! Společnost Eurolines nově spolupracuje s PT Tours International, kteří pořádají okružní plavby luxusní loděmi po celém světě.

 

Janov autobusem
Na plavbu luxusní lodí se nezapomíná. Foto: www.pttours.cz

 

Autobusy Eurolines nově míří v Janově a Savoně přímo do přístavů k lodím - odpadá tedy jakékoliv složité cestování, hledání místa na parkování a bloudění po přístavech!

 

Už 22. až 29. prosince se můžete vydat na luxusní vánoční plavbu zbrusu novou lodí Costa Diadema, která je největší lodí pod italskou vlajkou a pluje ze Savony do Marseilles, Barcelony, Cagliari, Civitavecchiy, La Spezii a zpět do Savony. Příležitost zažít tolik vánočně vyzdobených měst za sedm dnů se vám jen tak nenaskytne!

Savona autobusem
Do Janova se dostanete s našimi autobusy.

 

Samotným zážitkem je ovšem i loď samotná. Costa Diadema se pyšní 14 palubami a pojme 3 724 pasažérů, pro které jsou tady určeny 3 bazény, 8 vířivek, velký lázeňský areál, 15 barů, cukrárna, velká knihovna, divadlo, kasino, 4D kino, rockový klub, herní areál s videohrami či simulátorem Formule 1, nechybí dětský koutek, nákupní centrum a další atrakce, díky nimž byste několik dlouhých dnů nemuseli ani vytáhnout nohu z postele, pardon z paluby...

Více informací o plavbě zde.

Jak se vydat na okružní plavbu

22. - 29. 12. 2016: S Eurolines z Prahy 21. 12. v 16:30, příjezd do Savony 22. 12. v 10:15 h.

Odjezd ze Savony 30. 12., v 18:30, příjezd do Prahy 31. 12. ve 12:00 h.

Můžete tedy ještě i jeden den v poklidu prozkoumat Savonu - výhodné ubytování přes booking.com jsme našli např. v hotelu NH Savona Darsena (hned u terminálu) - se snídaní již od 1390 Kč / osoba.

Podrobnosti o ubytování zde.

Zpáteční promo jízdenku z Prahy do Savony pořídíte už od 1 800 Kč.

Koupit jízdenku: Savona

Článek o okružních romantických plavbách najdete na www.pttours.cz.

 

Článek se nachází v rubrice: Novinky

 

Líbí se mi to (Facebook)