Přidáváme další spoje do Vídně, Berlína a Drážďan! | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

Přidáváme další spoje do Vídně, Berlína a Drážďan!

Od 22. 6. 2017 posilujeme vaše oblíbené linky! Do Vídně budeme jezdit 3x denně, do Berlína a Drážďan 4x denně - promo jízdenka do Berlína od 350 Kč, do Drážďan od 250 Kč, do Vídně již od 190 Kč. Abyste mohli rovnou vyrazit a nezdržovali se hledáním potřebných informací, připravili jsme pro vás několik tipů. Inspirujte se krásnými místy, která jsme sami navštívili.

Sexy Berlín  

Foto: Shutterstock

 

Takové označení si vydobyl již před lety. Útulné pivní zahrádky, pivo s malinovkou a řada památek, která v životě patří mezi ty "must see". Berlín se dá stihnout na otočku, ráno tam a večer zpět domů. Podívejte se, jak Eurolines do Berlína jezdí.

Co všechno už jsme v Berlíně našli:

 

Vídeň - brána do Evropy 

Foto: Shutterstock

 

Pro cestu do Vídně je vždycky důvod. Poslední dobou to nejsou jen památky, co přitahuje stále více návštěvníků, ale také nákupy. Z Vídně se stává ráj pro všechny "shopaliky". Připravte se na léto - víme, kde najdete luxus, eleganci a styl, ale i bleší trhy. Uchozeni a unaveni z nákupů, nasedněte do autobusu Eurolines a nechte se pohodlně a bezpečně odvést domů. Víte, jak to do Vídně jezdí?

Co všechno jsme ve Vídni už našli:

 

Drážďany - Polabská Florencie

Foto: Shuttersock

 

Pro své působivé památky a bohaté umělecké sbírky se tak Drážďany přezdívají. Z původně rybářské vesnice se postupně přeměnily v královskou rezidenci a lázeňské město. Drážďany zažily požár i bombardování, i tak jsou tamní památky opravdovým pojmem. Rychle naskočte na palubu pohodlného autobusu Eurolines a hurá za historií a památkami do Drážďan. Víte, jak to jezdí do Drážďan?

Co všechno už jsme v Drážďanech našli:

 

Článek se nachází v rubrice: Novinky

 

Líbí se mi to (Facebook)