Proč jet v září do Berlína | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

Proč jet v září do Berlína

Prázdniny skončily, léto se pomalu loučí, ale zážitky a vzpomínky nám zůstávají! Než přijde správný čas na plánování těch zimních, přinášíme pár tipů na skvělé akce, které můžete prožít již během září - například v Berlíně (podrobné informace o akcích v angličtině).

Jak si Berlín užít? Hudební festival Lollapalooza, Berlínský týden umění, BMW maratón nebo festival světel  - to je jen několik důvodů, proč s návštěvou Berlína příliš neotálet a vyrazit během příštích týdnů.

Lollapalooza - odvažte se ...!

Již třetí ročník festivalu proběhne 9. a 10. září 2017 v Berlíně a bude plný novinek. Koná se v nové lokalitě a láká na věhlasné kapely Foo Fighters, Mumford And Sons nebo The XX. Proč neprožít atmosféru festivalu na vlastní kůži ..? 

Koupit jízdenku do Berlína na 9. a 10. 9. 2017 (obousměrná jízdenka za krásnou Promo cenu - již od 740 Kč)

 

Foto: © Copyright Lollapalooza Berlin, © Johannes Riggelsen

Jak se dostat do Berlína?

S Eurolines - za čtyři a půl hoďky! Můžete cestovat ráno, kolem poledne i večer. Jezdíme až 4x denně: z Prahy v 6:30 h (kromě úterý a středy), dále v 9:00 h, ve 13:00 h a v 18.00 h. Zpět z Berlína v 7:30 h, ve 12:30 h, v 15:00 h a v 19:00 h (kromě úterý a středy). Náš tip: můžete jet i na otočku - ráno tam a večer zpět! I za jediný den můžete mít spoustu skvělých zážitků a přitom ušetřit čas, peníze za ubytování, nemusíte si lámat hlavu s řízením auta, neřešíte únavu ani složité parkování v cizím městě.

Koupit jízdenku do Berlína

Bonus pro vás: vezměte si s sebou 10 tipů, co všechno v Berlíně můžete ještě vidět, poznat a zažít:

 

 

 

Článek se nachází v rubrice: Novinky

 

Líbí se mi to (Facebook)