Proč máme dvoje webové stránky | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

Proč máme dvoje webové stránky

Vážení zákazníci,

jistě jste již zaznamenali, že zkoušíme nové webové stránky - a to na www.eurolines.cz.

Tyto stránky jsou globální - pro celou skupinu Transdev, která provozuje mezinárodní autobusové spoje pod hlavičkou Eurolines (a vnitrostátní spoje po Francii pod hlavičkou isilines). Skupina působí kromě České republiky i ve Francii, Nizozemsku, Belgii, Španělsku a Portugalsku.

Hlavním přínosem pro vás je zásadní rozšíření možností spojení po celé Evropě, jednodušší cenový systém a přehlednější nákup jízdenek.

Můžete například nakupovat:

  • i spojení mezi ostatními evropskými zeměmi (nemusíte se omezovat na výchozí odjezdové místo z ČR)
  • vnitrostátní spojení po Francii
  • více jízdenek najednou - pomocí "nákupního košíku"

Cenový systém se zjednodušil - na 1 právě nejnižší možnou cenu, která se vyvíjí podle počtu obsazených míst v autobuse.

Partnerské slevy, na které jste byli zvyklí, postupně aktivujeme - funkční již jsou:

Připravujeme i další.

Součástí nových webových stránek je nový rezervační systém, jehož hlavním úkolem je pro vás vyhledat a zobrazit požadované varianty spojení. Proces vyhledání a objednání jízdenky se snažíme maximálně zpřehlednit - můžete např. použít několik filtrů, abyste dosáhli nejrychlejšího spojení nebo nejlevnější ceny. Systém však stále doplňujeme a aktualizujeme, celá transformace zatím není dokončena a může ještě několik týdnů zabrat ... Proto nejsou zatím dostupná některá spojení, na která jste zvyklí.

Stávající webové stránky www.elines.cz však nepřestávají fungovat! Postupně také projdou designovou obměnou (zaslouží si to), budou propojeny s novým rezervačním systémem a i nadále vám budou přinášet hlavně užitečné tipy na cestování.

Každá zásadní změna potřebuje svůj čas a testování - prosíme o vaši trpělivost, shovívavost a za vaši případnou věcnou zpětnou vazbu předem děkujeme. 

Foto: Dollarphotoclub

 

 

Článek se nachází v rubrice: Novinky

 

Líbí se mi to (Facebook)