S Eurolines na letiště | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

S Eurolines na letiště

Otvíráme pro vás nebe! Létejte levně z okolních zemí!

Photo: Getty Images

 

Kdo chce ušetřit za cestování, volí různé možnosti a vyhledávání levných letenek je prvním logickým krokem. Existuje mnoho teorií a nápověd, kterými se lze řídit. Bookovat lety na úterý, vyhnout se dnům od soboty do pondělí, vyhledávat nevytížené lety apod. Tím ale vůbec největším vodítkem, jak ušetřit (a leckdy až tisíce) na letence, je využít širší nabídky odletů z okolních zemí. S Eurolines můžete cestovat na evropská letiště v Mnichově, Bonnu / Kolíně n. R., i Stuttgartu a procestovat tak i vzdálenější kouty - ať už v Evropě nebo mimo ni za výhodné ceny. Nemusíte si lámat hlavu s řízením auta, neřešíte únavu ani drahé parkování na letišti.  

Letiště v Mnichově

Autobusy Eurolines vás zavezou k Terminálu 2. Přehledné informace o letišti v české verzi najdete zde. Seznam leteckých společností si můžete prohlédnout zde - náš tip AirBerlin, Condor

Podívejte se, jak jezdí Eurolines do Mnichova 

Letiště v Kolíně nad Rýnem / Bonnu

Přijíždíme a odjíždíme z mezinárodního letiště Köln / Bonn Airport - nástupiště č. 2, 4, a 6. Oficiální stránky -  Letiště Köln / Bonn Airport. Nezapomeňte na možnost navštívit další německé město - Bonn, které leží cca 30 km od letiště Köln / Bonn Airport, s MHD cesta do Bonnu trvá 30 - 40 minut a za jízdenku zaplatíte necelých 8 EUR. Informace o spojení MHD z letiště do centra a naplánování své trasy můžete jednoduše vyhledat zde.

Podívejte se, jak jezdí Eurolines do Kolína nad Rýnem.

Letiště Stuttgart

Představujte důležitý letištní uzel a zprostředkovává pravidelné letecké linky do evropských měst i rekreačních destinací. Disponuje čtyřmi terminály pro cestující, které mají samostatné prostory pro odbavení, a jsou vzájemně propojeny, když sdílejí jedinou neveřejnou zónu letiště (airside). Podrobné informace o letišti (v eng) najdete zde.

Podívejte se, jak jezdí Eurolines do Stuttgartu.

 

Článek se nachází v rubrice: Novinky

 

Líbí se mi to (Facebook)