EurolinesMax - změna | Eurolines.cz - Vaše spojení Evropou

EurolinesMax - změna


Vážení členové EurolinesMax,

náš Max dosáhl 12. výročí svého založení. Po celou dobu pracoval velmi intenzivně a věříme, že vám sloužil zodpovědně, umožnil výhodně cestovat na linkách Eurolines a poznávat tak Evropu. Od roku 2005 se však o něco změnila vaše očekávání a preference. Max by nerad zůstal pozadu. Proto jsme se rozhodli, že si zaslouží trochu odpočinku a intenzivní péči, aby mohl přijít s novou, čerstvou a atraktivní nabídkou.

Foto: Adobe Stock

 

Přichází tak období útlumu – kdy uzavíráme možnost nových registrací a od června získávání bodů za zakoupené jízdenky na EurolinesMax účty. Sleva 20% z Economy tarifů zůstává v platnosti i nadále!

S plnou odpovědností chápeme, že jakákoliv změna pro vás může být nepříjemná a uděláme vše pro to, abyste mohli získat nyní i v budoucnu z Maxe maximum.

EurolinesMax body zvýšené o 50%

Do 21. 5. 2017 získáte za vaše zakoupené jízdenky příslušný počet EurolinesMax bodů - a k tomu 50% navíc. Tento speciální „promotion bonus“ platí pro jízdenky zakoupené on-line a na pobočkách Eurolines v Praze, ÚAN Florenc a v Brně, ÚAN Zvonařka, dále i v síti všech našich smluvních cestovních kanceláří (přehled zde: https://elines.cz/cestovni-kancelare).

Dostatek času na vyčerpání nasbíraných EurolinesMax bodů

Až do 30. 9. 2018 (!) máte možnost vyčerpat své nasbírané body za jízdenky zdarma. Stále platí, že bonusovou jízdenku můžete komukoliv věnovat!

Po 30. 9. 2018 nebude již možné body čerpat, nevyužité budou z členských účtů zrušeny.

Rekapitulace důležitých termínů a rozfázování:  

  • k 27. 4. 2017 jsou uzavřeny nové registrace do programu
  • do 21. 5. 2017 mají všichni EurolinesMax členové možnost získat speciální „promotion bonus“ – o 50% více bodů za zakoupené jízdenky
  • od 1. 6. 2017 ukončení sbírání bodů za zakoupené jízdenky, slevu 20% bude možné čerpat i nadále
  • do 30. 9. 2018 (!) možnost vyčerpat nasbírané body za jízdenky zdarma

Informování EurolinesMax členů
Vážíme si všech aktivních EurolinesMax členů! Uděláme maximum pro to, abyste se dozvěděli vše podstatné a nepřišli tak své body. Každý člen bude informován speciálním dopisem nebo e-mailem. Další informace poskytnou zaměstnanci poboček Eurolines – Praha, ÚAN Florenc nebo Brno, ÚAN Zvonařka nebo zákaznická linka info@eurolines.cz a budou zveřejněny i v autobusech Eurolines.

Foto: Dollarphotoclub

Děkujeme za vaši důvěru i podporu!

 

Líbí se mi to (Facebook)